Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikaları

Bu gizlilik politikası; https://www.antalyailanservisi.com/ web sitesi için geçerlidir. Gizliliğiniz, sizinle olan ilişkimizin önemli bir parçasıdır. Gizliliğinizi korumak, güvenli bir web ortamı sağlama görevimizin, yalnızca bir parçasıdır. Hizmetlerimizin, tamamında geçerli olmak üzere sitemizi kullanırken verilen bilgiler, kesinlikle gizli kalacaktır. Blog veya forumda yapılan katkılar, herkesin görüşüne açıktır. Bu yüzden, lütfen başkalarıyla olan ilişkilerinizde herhangi bir, kişisel bilgi yayınlamayın. Web sitemizde, içerik yayınlama yetkisi tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Bu eylemlerde oluşabilecek sorunlar için sitemiz, hiçbir sorumluluk kabul etmez. Kişisel bilgileriniz, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, kiralanmaz ve kesinlikle pazarlanmaz. 

Hangi Bilgiler Toplanır?

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınızdan ve web sitemize nasıl eriştiğiniz hakkında, teknik bilgiler topluyoruz. Bu bilgileri, bilgisayarınızın İnternet Protokolü (IP) adresi, bilgisayarınızın kullandığı işletim sistemi, tarayıcı (örn. Chrome, Bilgisayarınızın kullandığı Firefox, Internet Explorer veya diğer), İnternet servis sağlayıcınızın (ISS) adı, geldiğiniz web sitesinin tek düzen Kaynak Konum Belirleyicisi; (URL) ve daha sonra gideceğiniz URL ve aşağıdakiler gibi belirli işletim metrikleri web sitemizi kaç kez kullandığınızdır.

Bu genel bilgiler, sitemizin nasıl görüntülendiğini ve kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Sitemizle ilgili bu genel bilgileri, iş ortaklarımız veya kamuoyu ile paylaşabiliriz. Örneğin, Sitemizi ziyaret eden günlük tekil ziyaretçi sayısı bilgilerini potansiyel kurumsal ortaklarla paylaşabilir veya reklam amaçlı kullanabiliriz. Bu bilgiler, sizinle iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel verilerinizi içermez.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz

Kişisel bilgilerinizin, kullanıcı adınızın, şifrenizin, işlem bilgilerinizin ve sitemizde saklanan verilerin yetkisiz erişime, değiştirilmesine, ifşa edilmesine veya imha edilmesine karşı koruma sağlamak için uygun veri toplama, saklama ve işleme uygulamaları ve güvenlik önlemleri alıyoruz. Site ve Kullanıcıları arasındaki hassas ve özel veri alışverişi, SSL güvenli bir iletişim kanalı üzerinden gerçekleşir ve dijital imzalarla şifrelenir, korunur. Sitemiz, Kullanıcılar için mümkün olduğunca, güvenli ortam oluşturmak için PCI güvenlik açığı standartlarına da uygundur.

Kişisel bilgilerinizi paylaşma

Kullanıcıların kişisel kimlik bilgilerini başkalarına satmayız, ticaretini yapmayız veya kiralamayız. Ziyaretçiler ve kullanıcılarla ilgili herhangi bir kişisel kimlik bilgisiyle bağlantılı olmayan genel toplu demografik bilgileri, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda iş ortaklarımız, güvenilir iştiraklerimiz ve reklamcılarımızla paylaşabiliriz. İşimizi ve siteyi işletmemize yardımcı olması için üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları kullanabiliriz veya haber bültenleri veya anketler göndermek, faaliyetleri bizim adımıza yönetmek gibi. Bize izin vermeniz koşuluyla, bilgilerinizi sınırlı amaçlar için bu üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.

Üçüncü taraf web siteleri

Kullanıcılar, Sitemizde ortaklarımızın, tedarikçilerimizin, reklamcılarımızın, sponsorlarımızın, lisans verenlerimizin ve diğer üçüncü tarafların sitelerine ve hizmetlerine bağlantı veren reklam veya diğer içerikler bulabilir. Bu sitelerde görünen içeriği veya bağlantıları kontrol etmiyoruz ve Sitemize veya Sitemizden bağlantı verilen web siteleri tarafından kullanılan uygulamalardan sorumlu değiliz. Ayrıca bu, siteler veya hizmetler, içerikleri ve bağlantıları da dahil olmak üzere sürekli değişiyor olabilir. Bu, sitelerin ve hizmetlerin kendi gizlilik politikaları ve müşteri hizmetleri politikaları olabilir. Sitemize bağlantısı olan web siteleri de dahil olmak üzere başka herhangi bir web sitesinde gezinme ve etkileşim, o web sitesinin kendi hüküm ve politikalarına tabidir.

Web sitemizin, diğer sitelerine bağlantı veya afiş yerleştirdiğimizde, bu tür içerik veya uygulamaları veya bu sitelerin gizlilik politikalarını kontrol etmediğimizi lütfen unutmayın. Tarafımızca yönetilen, Antalya İlan Servisi dışındaki herhangi bir web sitesinin, gizlilik politikaları veya bilgi toplama uygulamaları için onay vermiyor ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Tanımlanabilir bilgiler bize aktarılırken, korumak için gereken mevcut ve en yüksek güvenlik standardını kullanıyoruz. Sunucularımızda saklanan tüm veriler, yetkisiz kullanım veya faaliyetler için güvenli bir güvenlik duvarı ile korunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi, üçüncü şahıslar tarafından kaybolmaya, kötüye kullanıma veya değiştirilmeye karşı korumak için her türlü çabayı göstersek de, kötü niyetli kişilerin güvenlik sistemimizi engellemenin, bir yolunu bulma veya İnternet aktarımlarının her zaman bir risk olduğunu bilmelisiniz.

Gizlilik Politikamızın ilgili bölümlerini, herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin değiştirme, ekleme veya çıkarma hakkını saklı tutarız. Bu değişiklikler, web sitemizde herkese açık olarak yayınlanacaktır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, gizlilik politikamızın tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu şartlara ilişkin devam eden sözleşmenizi teşkil eder. Gizlilik politikamızın şartlarını kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmayı bırakmalısınız.